EN

خانه / ثبت نام

ثبت نام

شرایط خرید آثار هنری

 

خریدار محترم آثار هنری، لطفا" نکات ذیل را مورد توجه قرار دهید :

 1. کلیه آثار هنری بر مبنای ارزش کیفی آنها و بر حسب علاقمندی متقاضیان، توسط برگزارکنندگان حراج انتخاب و بر اساس 10 % پاببن تر از قیمت درج شده در کتاب در حراج به فروش خواهد رسید

 

 1. تنها متقاضیانی که پیشاپیش ثبت نام نموده و شماره مزایده دریافت کرده اند مجاز به شرکت در حراج می باشند؛ لیکن فروشنده یا صاحب اثر مجاز به شرکت در مزایده آن اثر نمی باشد.              
 2. خرید آثار از حراج به دو صورت امکان پذیر است:

الف) خرید حضوری با شرکت در حراج و مشارکت در مزایده: در این صورت خریدار می تواند با ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه، نسبت به شرکت در حراج مبادرت نماید.

ب ) خرید غیر حضوری به صورت تلفنی: بدین منظور خریدار می تواند با ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه، با ارتباط تلفنی به هنگام حراج مبادرت به شرکت در آن نماید. شماره تلفن جهت هماهنگی: 09122064634

 1. درروز حراج پس از خرید هر اثرهنری وخوردن چکش به نام جنابعالی، میزان حداقل 30% از مبلغ اثری که خریداری نموده اید به عنوان بیعانه می بایست پرداخت گردد.
 2. بیعانه پرداختی توسط جنابعالی صرفأ از طریق وجه نقد، چک روز و یا دستگاه کارت خوان قابل قبول و دریافت       می باشد.
 3. زمان تسویه اثر هنری و تحویل آن به ترتیب حداکثر 7 روز پس از انجام مراسم حراج آثار هنرهای تجسمی و حداکثر 10 روز پس از تسویه حساب مالی می باشد.
 4. امکان تسویه حساب مالی در روز برگزاری میسر می باشد، اما تحویل آثار هنری خریداری شده حداکثر 10 روز پس از تسویه مالی انجام می پذیرد.
 5. روش افزایش قیمت حراج به ترتیب زیر می باشد:
 • از 1 تا 5 میلیون تومان، هر بار دویست هزار تومان افزایش.
 • از 5 تا 15 میلیون تومان، هر بار پانصد هزار تومان افزایش.
 • از مبلغ 15 میلیون تومان به بالا، هر بار یک میلیون تومان افزایش.
 1. مبلغ بیعانه پرداخت شده برای اثر خریداری شده قابل عودت نمی باشد .

ستاد برگزاری سومین حراج خیریه رعد

شرایط حضور در میهمانی حراج آثار هنری خیریه رعد

میهمانی حراج با حضور مجموعه داران و علاقمندان به خرید آثار هنرهای تجسمی در تاریخ جمعه 30 بهمن 93 از ساعت 19 تا 22 در سالن همایش رعد برگزار می شود.

لطفا جهت شرکت در این میهمانی با تکمیل فرم زیر نسبت به تهیه و دریافت بلیط به مبلغ 1,000,000 ریال اقدام فرمایید. در صورت هر گونه پرسش شماره های 09121123896 یا 88371100 آماده پاسخگویی است.


نام و نام خانوادگی
کد ملی
آدرس پستی
شماره موبایل
آدرس ایمیل
شماره کارت بانکی
نام بانک
آثار کدام هنرمندان را جهت خریداری در نظر گرفته اید ؟
نحوه آشنایی با حراج