EN

خانه / حمایت از ما

حمایت از ما

روش های حمایت از حراج آثار هنری رعد حضور در حراج : مجموعه داران و علاقمندان آثار هنری می توانند با ثبت نام و تهیه بلیت در مراسم چکش زنی آثار حضور پیدا کرده و اقدام به خرید نمایند.در صورت تمایل می توانید فرم شرکت در حراج را از اینجا دریافت فرمایید. گالری ها : عموم گالری ها و مجموعه دارانی که تمایل دارند در این اقدام نیکوکارانه مشارکت نمایند، می توانند در جمع آوری آثار حراج رعد را یاری رسانند.در صورت تمایل فرم همکاری را از این اینجا دریافت فرمایید.

هنرمندان و مجموعه داران: هنرمندان و مجموعه دارانی که تمایل دارند آثارشان به نفع مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در حراج قرار گیرد می توانند تصویری از اثر را به همراه اطلاعات مشخصات هنرمند، تکنیک ، اندازه و سال اجرای اثر از طریق ایمیل info@raadauction.com به دبیرخانه حراج رعد ارسال کنند. بدیهی است این آثار در شورای هنری حراج مطرح شده و در صورت راهیابی به حراج با ایشان تماس گرفته خواهد شد.

حمایت مالی : صاحبان کسب و کار و شرکت های معتبر در صورت تمایل می توانند از طریق حمایت مالی و اسپانسری در این اقدام نیکوکارانه مشارکت داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حمایت مالی لطفا با تلفن ۸۸۳۷۱۱۰۰ تماس حاصل فرمایید.

حمایت رسانه ای : اصحاب رسانه ، مطبوعات و پایگاه های اینترنتی که تمایل دارند از حراج رعد با درج تبلیغات و انتشار اخبار حمایت به عمل آورند می توانند از طریق ایمیل info@raadauction.com با دبیرخانه حراج تماس گرفته و مواد تبلیغاتی تهیه شده اعم از خبر ، پوستر و لوگو را دریافت نمایند.